День знань

Перше вересня завжди хвилюючий та урочистий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими та щирими посмішками і, звичайно, першим дзвоником.

1 вересня у Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» відбулося свято Першого дзвоника. Директор училища Олександр Бондаренко привітав учнів першого курсу з початком нового навчального року та побажав їм успіхів у навчанні й легкого старту в подальшій кар’єрі . Під час заходу учню четвертого курсу Миколі Удуту було вручено диплом першого ступеня за перемогу у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка. Переможець висловив щиру подяку викладачу української мови та літератури Глорії Дарлінг і педагогічному колективу училища, які сприяли його досягненням, побажав першокурсникам наполегливості та завзятості у реалізації власної мети, бути працелюбними, амбітними й цілеспрямованими.

Для першокурсників викладачем Іриною Шумковою також було проведено відкритий перший урок «Розкажемо Європі про себе», який мав на меті формування національної свідомості та ідентичності учнівської молоді, усвідомлення ними важливості Європейського об’єднання, розвиток нового європейського світогляду і моральних пріоритетів, що визначають людину найвищою цінністю.