20 березня – Всесвітній день Землі

20 березня весь світ відзначає День нашої планети. Цей міжнародний День покликаний перш за все звертати увагу людини на проблеми, які вона створює своєю діяльністю, та замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем. Офіційною темою 2024 року є «Планета проти пластику».

Наша планета Земля – наш рідний дім, у якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню та життєдіяльності, що відкривають для нас удосталь можливостей і достатній простір для їх реалізації. Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя і її форм на такому, здавалося б, обмеженому просторі у всесвіті. Адже вона така одна у всьому всесвіті. В результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування.

Під час виховних годин керівники груп нагадали здобувачам освіти про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного. Це день став приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує.