28 жовтня відзначається День визволення від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначається щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Цей день нагадує про одну з найбільш трагічних сторінок нашої історії – нацистську окупацію, яка кривавими смерчами пронеслася нашою країною і забрала десятки мільйонів життів; про неоціненний вклад українського народу в боротьбі з нацизмом, про героїчні подвиги та мужність, про мільйонів життів та скалічених доль, і про біль, який залишиться в серці кожного українця назавжди. Під час виховних годин здобувачі освіти вшанували пам’ять українців, згадали ціну вільного сьогодення. Трунова Ольга з учнями взяли участь у годині спілкування «Українці у II Світовій війні», яку організували методисти КЗ «Донецький Палац молоді «Юність».

Боротьба за незалежність України продовжується і сьогодні. Вже 9 років поспіль наші воїни відчувають на собі справжню війну, виборюють свободу та захищають українські кордони від ворога. Завдяки вам, відданим Україні та її народу захисникам, українська земля завжди буде сильною та незалежною! Вічна слава усім захисникам! Миру і злагоди, міцного здоров’я й благословення кожному українцю!