День Європи: вшановуємо нашу історичну єдність!

Президент України Володимир Зеленський нещодавно підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи. Глава держави зазначив, що цього дня українці вшановуватимуть історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм та переможуть рашизм.

«Сьогодні я підписав відповідний указ, і щороку відзавтра, 9 травня, ми будемо вшановувати нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм. Єдність, яка наближає мир. Вічна пам?ять усім загиблим у Другій світовій війні! Слава кожному і кожній, хто бився проти нацизму та переміг! Слава всім нашим героям різних часів, яким ми однаково завдячуємо нашим життям!» – сказав президент.

З нагоди свята були проведені виховні години в групах та квіз-вікторина серед педагогічних працівників та здобувачів освіти для визначення найкращих знавців історії Європейського Союзу.

Це День Європи, яка підтримує українців усі дев’ять років російської агресії та вже 440 днів повномасштабного вторгнення. Це буде День Європи, яка допомагає нам боротися на всіх напрямах!