День кухаря і кулінара

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ КУХАРЯ І КУЛІНАРА!

Кулінар – це не просто професія! Це мистецтво!

Міжнародний день кухарів був заснований в 2004-му році. Це відбулося з ініціативи та активної участі Всесвітньої асоціації кулінарних співтовариств, в які входило близько 8-ми мільйонів представників цієї прекрасної професії.

Своїм корінням кулінарія поринає у далеке минуле — туди, де горів вогонь родинного вогнища. Найбільше у розвиток кулінарії внесли античні народи.

Українська кухня — це такий же спадок українського народу, як мова, література, музика — нею можна пишатися. Серед кухонь слов’янських народів, українські страви, користуються широкою популярністю. Борщі, вареники, крученики, медові шулики та завиванці увійшли в меню народів світу.

Приготування їжі це унікальний процес. Гармонія смаків, тонкощі ароматів, естетика оформлення – це ціла кулінарна симфонія. Професійний кухар, як диригент. Його успіх залежить від знань, досвіду, високої майстерності, старанності.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх кухарів і кулінарів. Бажаємо нескінченних цікавих ідей та креативності в роботі, творчого натхнення, високого професіоналізму у своїй справі, доброго здоров’я і гарного настрою!

Приміряйте на себе корону кращого майстра, і вона осяє ваш професіоналізм торжеством таланту і удачі!