День Цивільного захисту в Краматорському вищому професійному торгово-кулінарному училищі

den_go-00

Цивільний захист – система заходів щодо захисту населення від небезпек, що виникають при веденні воєнних дій при виникненні надзвичайних ситуацій, забезпечення пожежної безпеки, протидії тероризму тощо.

Цивільний захист спрямований на попередження і захист кожного громадянина України від усього негативного й небезпечного, що оточує нас і може трапитися під час навчання, роботи і навіть відпочинку.

З метою визначення готовності органів управління місцевої ланки цивільного захисту до дій з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період, оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації у Краматорському вищому професійному торгово-кулінарному училищі було проведене спеціальне об’єктове тренування. В ході тренування відпрацьовувалися практичні навички у підготовці і розгортанні об’єктового пункту управління, залучення до виконання завдань з ліквідації надзвичайних ситуацій персоналу, була організована і налагоджена робота постів радіаційного контролю та хімічного захисту, зв’язку і охорони громадського порядку, посту першої медичної допомоги.
Також були проведені заходи з евакуації особового складу (учнів і педагогічного колективу) у разі виникнення загрози для їх життя і здоров’я та організації життєзабезпечення особового складу в місцях його безпечного розміщення.

День Цивільного захисту показав, що учні та педагоги Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища мають достатній багаж знань, умінь і навичок щодо забезпечення особистого самозахисту.