День відкритих дверей!

4 березня 2020 року в Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» відбувся профорієнтаційний захід для учнів випускних класів міста та області – День відкритих дверей. Його офіційну частину відкрив директор училища Олександр Бондаренко, який ознайомив гостей з історичним минулим закладу, досягненнями на сучасному етапі діяльності та подальшою перспективою для випускників училища.

Директор НМЦ ПТО у Донецькій області Едуард Гончаров привітав майбутніх абітурієнтів та побажав їм зробити вірний вибір щодо професійного визначення. Заступник директора з НВР Вікторія Селезньова і викладачі спецдисциплін Олена Речкалова та Сергій Маришев розповіли про особливості професій, термін навчання, умови вступу й співпрацю із закладами ресторанного сервісу України.

Гості заходу мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою училища під час екскурсії закладом, яку провела методист училища Олена Умірсеітова.

Практичну частину продовжили майстер-класи з розпису пряників, виготовлення прикрас з цукрової мастики і білкового крему, складання серветок, приготування млинців та декорування гіпсових виробів у виконанні майстрів виробничого навчання та учнів училища. Учні випускних класів із захопленням залучилися до творчого процесу створення кулінарних та будівельних шедеврів. Вони отримали реальне задоволення від зроблених власноруч виробів.