Дякуємо керівниці гуртка дитячої анімації Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва Євгенії Феофановій за чудовий майстер-клас для здобувачів освіти на місці релокації

31 березня, до здобувачів освіти ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище», які зараз проходять виробничу практику на місці релокації закладу у смт Гримайлів Тернопільської області, завітала незвичайна й талановита гостя — керівниця гуртка дитячої анімації Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва Євгенія Феофанова.

Вона розповіла про те, як створюються об’ємні і плоскі мультфільми, діяльність їхнього гуртка — студії анімації «Поні Мая»; презентувала мультфільми, створені під її керівництвом дітьми. До речі, мультфільм « Мутабор» переміг на Міжнародному дитячому конкурсі медіафестивалю «Дитятко», який проходив у Харкові.

Євгенія запропонувала всім присутнім: і дітям, і викладачам – проявити творчість і спробувати створити анімований кліп на пісню Кузьми Скрябіна «Їде маршрутка». Протягом кількох годин наша дружна творча група малювала, вирізала, вигадувала, клеїла, проявляла креативність. Атмосфера була дуже тепла та дружня, робота захопила навіть тих, хто раніше не відчував себе «художником». Трохи пізніше Євгенія створила з наших малюнків та аплікацій кліп. Здається, вийшло просто чудово!
Дякуємо пані Євгенії та її маленькій помічниці Аріні Тіліченко за захоплюючий творчий захід і веселий кліп.