ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» радо приймє гостей

02 лютого 2021 року ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» радо приймав гостей. Представники кафе «Вкус улиц» (@vkusulits.kram), яке нещодавно відкрилося в Краматорську, завітали до нашого училища з презентацією свого кафе, а також з бажанням поспілкуватися з майбутніми професіоналами.

Нашими гостями були засновники кафе Олексій Болгов та Євген Злобін, переможець 4 сезону популярного телешоу «Майстер Шеф», а також випускник нашого училища Микола Варіков, який працює там кухарем.

Під час зустрічі гості розповіли про престижність професії , яку обрали здобувачі освіти, про важливість та необхідність отримати базові навички з теоретичного та практичного навчання для подальшої успішної роботи за цим напрямком. Вони також акцентували увагу учнів на важливості дисципліни під час роботи, поваги до керівництва і наставників, бажання навчатися та наполегливість у праці.

Олексій Болгов запросив учнів завітати до кафе й подивитися, як працює підприємство та спробувати свої сили безпосередньо на кухні закладу.

Також цікавою та надихаючою була розповідь співзасновника кафе Євгена Злобіна, який розповів присутнім про свою участь у телешоу «Майстер Шеф» та про своє навчання в Парижській кулінарній школі у Франції. Він також зазначив, що навчання було частиною призу телешоу.

Спілкування проходило у веселій дружній атмосфері. Наприкінці зустрічі всі бажаючи мали змогу зробити фото з гостями та скуштувати піцу, яку готують в кафе «Вкус улиц».