Майстер-клас на тему: «Тренд від ресторатора»

На виконання плану роботи Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області 03 березня 2021 року на базі ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» організовано майстер-клас на тему: «Тренд від ресторатора» для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О кулінарного профілю.

На початку Анна Опанасенко профільний методист Навчально-методичного центру зазначила що мета майстер-класу — створити умови для професійного самовдосконалення викладача та майстра виробничого навчання, підвищити професійну майстерність педагогів — учасників майстер-класу в процесі активного педагогічного спілкування з освоєння досвіду роботи педагога-майстра.

З привітальним словом виступив Олександр Бондаренко директор ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище». Любов до обраної справи, майстерність та професійні навички демонстрували Олена Умірсеітова, викладач спеціальних дисциплін разом з Світланою Котенко та Вікторією Делєу, майстрами виробничого навчання. На сучасному рівні була представлена техніка сервірування столу, французький та англійський види сервісу. Присутні були ознайомлені з різновидами сервісу, що сформувалися в процесі еволюції ресторанів як технічні засоби створення комфорту для гостя. Як завжди педагогічні працівники закладу освіти проявили оригінальність та продемонстрували високий рівень професійної майстерності. Майстер-клас проведено на високому методичному рівні.

Колеги подякували організаторам за цікаву та корисну інформацію та зазначили що такі заходи необхідні для обміну професійним досвідом, на його закріплення і популяризацію, впровадження кращих педагогічних теорій в реальну практику роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області.