Міжнародний день англійської мови або День англійської мови в ООН (англ. English Language Day) – свято, що відзначається щорічно 23 квітня

Свято «Міжнародний день англійської мови» було засновано ООН нещодавно – в 2010 році для святкування багатомовності та культурного різноманіття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН.

Дата 23 квітня була вибрана не випадково. 23 квітня — це день народження та день смерті Вільяма Шекспіра, що традиційно відзначається у всьому світі. Твори Шекспіра входять до числа найцінніших зразків літературної спадщини світу. Саме Вільям Шекспір, славетний англійський драматург, національний символ Англії, вважається одним із засновників літературної англійської мови, яка зараз вважається міжнародною мовою.

З нагоди цього свята здобувачі освіти Державного навчального закладу «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» взяли участь у створенні відео ролику «Важливість вивчення англійської мови» для кожної професій. Неважливо, яку ти професію здобуваєш, кухар, кондитер, маляр-штукатур, електрозварник ручного зварювання або перукар-модельєр, знання англійської мови – це вже половина успіху!