Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Проведення І етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
9 листопада 2022 року, в День української писемності та мови, здобувачі освіти І-ІІІ курсів Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища взяли участь у І етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика — конкурсі, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Під час урочистого відкриття учасники дізналися про життя відомого мецената Петра Яцика, яке було яскравим взірцем служіння рідному народові. Міжнародний конкурс з української мови, який він започаткував, спонукає багатьох замислитися і зрозуміти, що мати гарні знання з української мови — це престижно. Він є одним із наймасовіших і найпопулярніших і уже двадцять другий рік поспіль упевненою ходою крокує не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу, де живуть прихильники нашої солов’їної мови.

Це підтвердження того, що мова — джерело, і саме з неї починається струмок, який ширшає, набирає силу і розливається могутньою рікою духовності по всьому світові.