Написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності — це не просто звичайний тест на правопис, а захід, головною метою якого є об’єднання всіх українців як в Україні, так і за її межами. Цю чудову традицію започаткувала команда Українського радіо ще у 2000 році. Цьогоріч його проводять уже 23-й рік поспіль.

Наша училищна родина, звичайно, із задоволенням долучилася до написання диктанту. Учні і викладачі, перебуваючи територіально віддалено один від одного, відчували неймовірну гордість, почуття єдності і патріотизму, адже їхні донбаські серця сьогодні билися в унісон з усією Україною!

Здобувачі освіти та працівники закладу, які знаходяться в смт. Гримайлів на Тернопільщині, долучилися до обласного телемосту «Українська мова – мова незламних» і представляли один з п’яти релокованих закладів професійно-технічної освіти Донеччини на цьому святі, яке завершилося спільним написанням радіодиктанту.

Автором тексту «Дороги України» стала письменниця та лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко, а читав диктант актор театру та кіно Олексій Гнатковський. Слова, неймовірно щемливі і такі близькі кожному, змогли доторкнутися до наших душ і допомогли вкотре зрозуміти, що навіть мешкаючи далеко один від одного, ми залишаємося вірними своєму корінню, бо ми — сильна і непереможна нація!