Проходження виробничого навчання здобувачами освіти І та ІІ курсів за професіями «Лицювальник;плиточник» та «Маляр; штукатур; лицювальник-плиточник»

З 30 жовтня по 10 листопада 2023 року на місці релокації училища – в смт.Гримайлів Тернопільської області – майстрами Курдюковою Людмилою Василівною та Зайцевою Людмилою Петрівною було проведено виробниче навчання для здобувачів освіти І та ІІ курсів за професіями «Лицювальник; плиточник» та «Маляр; штукатур; лицювальник-плиточник».

Це перше виробниче навчання, проведене в очному форматі за період воєнного стану.

Метою виробничого навчання було оволодіння методами та формами організації праці у галузі будівництва, отримання знань, професійних вмінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних умовах.

Виробниче навчання під керівництвом професіоналів своєї справи дало можливість закріпити та розширити теоретичні знання та придбати виробничі навички, опанувати методи і засоби виконання основних технологічних процесів будівельних робіт; застосування матеріалів, конструкцій, машин, обладнання, інструментів; правилами техніки безпеки і охорони праці.

Пишаємось нашими талановитими здобувачами освіти та майстрами виробничого навчання, бажаємо професійних звершень та натхнення на творчій ниві!