Проведення інтелектуальної гри «Гідні бути українцями!»

День Гідності та Свободи є одним із ключових свят утвердження в Україні національної незалежності та самоідентичності. Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Сьогодні на місці релокації училища у смт. Гримайлів Тернопільської області для здобувачів освіти була проведена інтелектуальна гра «Гідні бути українцями!», під час якої учасники у складі двох команд протягом 8 раундів змагалися за звання найкращих знавців рідної культури.

Прислів’я та приказки, казки, загадки, правила вимови та тлумачення слів, фотозапитання із відомими місцями та діячами України, цікавинки про Батьківщину – все це сьогодні згадали під час проходження завдань здобувачі освіти.

Зараз ми усі почали глибше та повніше відчувати значення слова «патріот». Наші воїни кожного дня ризикують своїм життям заради того, щоб ми залишалися українцями та могли і надалі говорити мовою пращурів та поширювати культуру. І ми маємо бути гідні їх щоденної звитяги!