Різдвяне диво

Різдво – це дуже красиве і радісне свято, на яке з нетерпінням чекають і дорослі і діти. Його святкують у всьому світі.

З метою збереження і розвитку різдвяних традицій нашого регіону та України, департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації спільно з комунальним закладом «Донецький Палац молоді «Юність», зібрав учасників на традиційний щорічний обласний фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво».

Державний навчальний заклад «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» взяв участь у конкурсі на кращу Різдвяну страву та презентував свою тематичну виставку у номінаціях: «12 традиційних страв Різдвяного столу», «Вареники» та «Напої». Своєю роботою творча група училища поєднала традиції і звичаї українського народу із сучасністю. Майбутні кухарі, кондитери з наснагою і фантазією приготували улюблені українські обрядові страви та напої: кутю, борщ, вареники, голубці, квасолю, смажені карасі, печені яблука, духмяні вироби з тіста, ароматний узвар та кисіль. Учні-офіціанти показали новизну у сервіруванні столу та пригощали гостей фестивалю.

Журі фестивалю високо оцінило якість представлених страв. Члени журі відзначили високий професіоналізм та дружню атмосферу творчого колективу училища.

За результатами конкурсу ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» нагороджено дипломами за зайняті перші місця у заявлених номінаціях.

Дякуємо організаторам фестивалю за прекрасну організацію свята, за надану можливість продемонструвати вміння наших майбутніх кухарів, офіціантів, кондитерів та за високу оцінку їхньої професійної майстерності.