Рух заради здоров’я!

В Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» 13вересня 2019 року пройшло спортивне свято – День здоров’я, під девізом «Рух заради здоров’я!»
Проведення цього заходу вже стало доброю традицією і пройшов він за підтримкою міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Його з нетерпінням чекають як учні училища, так і весь педагогічний колектив.

Директор училища – Олександр Вікторович Бондаренко та гості свята: головний спеціаліст Донецького обласного відділення комітету фізичного виховання і спорту, майстер спорту з греко-римської боротьбі Сорока Максим Анатолійович і майстер спорту з бойового самбо, неодноразовий чемпіон України , вихованець гуртка «Бойовий спас» Лихобаба Володимир Олександрович привітали учнів зі святом сили, краси, гармонії та здоров’я. І побажали кожному учаснику йти до своєї перемоги, як сьогодні, так і в подальшому, дорослому житті.

Учні активно брали участь у таких видах змагань як: вправи з гирею, комбінована естафета, стрибки в довжину з місця, перетягування канату, міні-футбол, згинання рук в упорі від підлоги, кільцекид, підтягування на перекладині тощо. Полюбляють наші учні також конкурс наметових містечок, в якому обов’язковою вимогою є представлення спортивного девізу та пісні. Кожна навчальна група прикрасила свою територію прапорцями, різнокольоровими кульками та плакатами.
Наприкінці свята всіх учасників Дня здоров’я чекали солодкі подарунки та частування кулішом, який приготували на багатті майбутні, але вже талановиті, кухарі.