Що є найціннішим для справжнього майстра своєї справи?

Золоті піски, Болгарія
Цінний досвід роботи в європейській країні Болгарії майстра в/н ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» Вікторії Селезньовоі.
Що є найціннішим для справжнього майстра своєї справи? Це, звичайно, можливість удосконалити свої вміння та професійні навички. Вікторія Селезньова, майстер в/н та справжній знавець кулінарного мистецтва, зараз працює кухарем в ресторані болгарського готелю «Елена» в курортному комплексі «Золоті піски». Наразі вона має можливість освоїти нові технології, вивчити особливості роботи в ресторанах Європи. Наприклад, європейська кухня використовує власну систему іменування учасників процесу, відмінного від звичного для нас. Крім того, кухня кожної країни має свої особливості у приготуванні національних страв, тому іноземцеві обов‘язково треба на це зважати.
Графік роботи складається на кожні два тижні, який включає також і вихідні дні — час для відпочинку. А це можливість побачитися з морем на улюбленому місці на пляжі, відвідати музеї, зробити чудесні фото, поблукати містом, або приємно провести час за своїм хобі.
А ми, колектив та учні нашого училища, з нетерпінням чекаємо вже восени на повернення з робочого відрядження Вікторії Сергіївни та сподіваємося, що набутий нею досвід роботи стане в нагоді для проведення майстер-класів на різні кулінарні теми та при підготовці молодих спеціалістів-професіоналів.