Сьогодні відбувся екофестиваль «Екологічна Вірність: Молодь за Збереження Планети!»

В рамках тижня природно-математичних дисциплін, справжнє вогняне видіння розгорталось на екофестивалі «Екологічна Вірність: Молодь за Збереження Планети». Під гаслом «Юннат — це на все життя» викладачі Маришев Сергій Олександрович і Трунова Ольга Василівна взяли на себе місію вдихнути молоді любов до природи та відповідальність за її майбутнє.

Цей захоплюючий захід об’єднав серця та думки молодих екологів-натуралістів. Здобувачі освіти з різних курсів, стали справжніми амбасадорами збереження природи, виступаючи з пристрастю та впевненістю у своєму прагненні стати стражами зеленого завтра.

Петрашевська Анжела (ПОК-2-20), Мирошниченко Маріанна (ПОК-1-21), Лунегова Марія (ПОК-1-21), Балкова Анастасія (ПОК-1-21), Грицаєнко Ауріка (ПОК-1-21), Мітяєва Віолетта (КК-1-22), Шулєпо Дарія (КК-1-23), Богдан Ольга (КК-2-23), долучилися до важливої місії — створення екологічної свідомості. Ми високо цінуємо кожну рослину, тварину, кожну крапельку води та кожен віддих природи.

На екофестивалі відбулась захоплююча інтерактивна вікторина, яка надихнула всіх взяти на себе відповідальність за збереження рослин і тварин Червоної книги України.

Організатори пишаються своєю командою, що вдало змогла перетворити фестиваль на справжній екологічний мікрокосмос. Вони довели, що кожна дія може стати кроком до змін, і кожен натураліст може стати великим героєм в рятівницькому епосі для нашої планети.

Так, екофестиваль не лише передав естафету екологічної відповідальності, але й засяяв світлом нових ідей та переконань. Молодь насправді взяла на себе обов’язок бути стражем природи, а фестиваль став краплиною великого океану змін. Нехай ця екологічна світлина палає завжди в серці кожного учасника, розпалюючи вогник любові та турботи до нашої унікальної планети.