Спартакіада Донецької області з настільного тенісу

Відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2018 рік, 21 листопада 2018 року в м. Краматорськ, в приміщені спортивного залу Краматорського вищого професійного металургійного училища, відбулися обласні змагання з тенісу настільного Спартакіади Донецької області серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області.

Команда учнів Державного навчального закладу «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» приймали у ньому участь. Цей вид спорту дуже популярний серед учнівської молоді, хлопці і дівчата із задоволенням проводять вільний час у спортивному залі, активно займаючись спортом. По результатам змагань Мартинов Андрій і Плужник Олена зайняли перші місця. Тепер їх очікує участь у Всеукраїнських змаганнях. Бажаємо вам удачі і подальших перемог.

Ще одна спортивна подія проходила у нашому місті. Проводився чемпіонат міста з шашок серед спортсменів з інвалідністю, в якому учні нашого училища також приймали участь. Бойко Наталя і Шепель Володимир зайняли треті місця.