Стажування здобувачів освіти ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» в Болгарії

Златни пясъци, България
Триває стажування учнів нашого училища в готелі «Елена» (Hotel Elena — All Inclusive) курортного комплексу «Золоті піски». Вони розпочинають свою роботу о 6:00 ранку, а о 7:15 все вже готово для зустрічі відвідувачів. Разом з нашими учнями проходить стажування молодь з інших міст України : з Шостки та Дніпра.
У приготуванні страв перевагу надають традиційній болгарській кухні, а це: гуляш, тушковані овочі, різноманітні запіканки, салати тощо. Але й користуються популярністю страви з курки та риби, на гарнір подають картоплю фрі, або пюре, рис з овочами, пасту тощо. На одному з фото наш учень Артем Сухих (група ПКО-1-11-19) розрізає пиріг з листкового тіста, це баниця — болгарська національна страва, листковий пиріг з бринзою. Ця страва за популярністю може зрівнятися з борщем в українців.
Працювати учням не легко, але цікаво. Саме тому стають у нагоді такі навички, як витривалість (адже кухарю потрібно багато часу працювати стоячи) та любов до приготування страв й бажання вчитися новому. Наші учні — найкращі!