Тиждень англійської мови

Незважаючи на те, що сьогодні в світі існують десятки тисяч різноманітних мов, однією із найбільш пріоритетних для вивчення вважається англійська. Володіння цієї мовою може суттєво покращити життя. Адже англійська визнана міжнародною і знання мови може допомогти як і у пошуку цікавої та високооплачуваної роботи, так і під час відпочинку за кордоном. Володіючи саме цією мовою, можна з легкістю дізнатись якусь потрібну інформацію, подорожувати, отримувати доступ до нової та цікавої інформації, знайти нових друзів за кордоном та спілкуватися з ними на рівних.

З 20.02.2023 по 24.02.2023 у Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» проходив тиждень англійської мови. Здобувачі освіти за цей тиждень брали участь у таких заходах: виставка малюнків на тему «I love ENGLISH», вікторина «English Speaking Countries», створення відео ролику «Цікаві факти про англійську мову», вікторина «EASY ENGLISH», челендж «Чому я вивчаю англійську мову».

Дякую всім викладачам, майстрам виробничого навчання та здобувачам освіти за активну участь у заходах. Окрема подяка творчім учням груп: КК-1-22 (Копилова Ілона, Жученко Катерина) ЕЗРАС-21 (Казішвіллі Міхайло, Фесюра Владислав, Чуприна Владислав), ПМВ-21 (Башманова Кристина, Магдаліна Анастасія, Рибак Анастасія) , ПЦБ-21 (Самойлов Дмитро),ПОК-1-21(Балкова Анастасія, Мірошниченко Маріанна), ЕЗРАС-20 (Пушкарський Руслан).

В теперішній час англійську можна з упевненістю назвати мовою спілкування. Тому якщо ви хочете покращити свій інтелектуальний розвиток чи, можливо, знайти нову, цікаву та престижну роботу – починайте вивчати англійську мову. Тоді ви зможете з легкістю читати художню англійську літературу мовою оригіналу, слухати іноземну музику та переглядати фільми без перекладу.