Тонка душа українського народу

З метою популяризації національних традицій, звичаїв та обрядів українського народу, з нагоди початку Масляного тижня в училищі був проведений виховний захід «Тонка душа українського народу», який організувала майстер виробничого навчання Котенко С.М.

Кожна країна світу може похизуватися переліком оригінальних страв, які складають її національну кухню. Серед розмаїття традиційних українських наїдків особливе місце займають вареники. Про них складають пісні, пишуть вірші, гуморески, ним споруджують пам’ятники. З цією стравою пов’язано багато українських традицій і звичаїв. От кажуть «Вареники — Божі хваленики: всі хвалять, та не всі варять».

Масляна – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця. Ведучі розповіли, як смакує Масляна в різних регіонах України, розкрили у своїй презентації неповторність, унікальність, самобутність та широку палітру смаків українсько кухні. Всім сподобалась інформація, де знаходяться пам’ятники варенику, а також дізналися про спеціальний нагрудний знак «Золотий вареник» для кращих кулінарів і кондитерів України.

Родзинкою святкової зустрічі стала демонстрація слайдів про цікаві кулінарні шедеври майбутніх кухарів нашого училища. Ми пишаємося нашими учнями вже сьогодення. Готуємо з любов’ю – смакуємо із задоволенням! Всі присутні подякували за гарну, змістовну організацію заходу.