У ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» завершився тиждень природничо-математичних наук

Викладач математики Ольга Рашевська провела урочистий захід «Математика навколо нас», на якому було підкреслено важливість вивчення математики для освоєння всіх професій в училищі. Ці знання будуть основою для успішної праці в конкретній галузі виробництва, забезпечать майбутньому робітникові можливості для самостійного поглибленого вивчення теоретичних питань, пов’язаних з освоєнням нової техніки і технологій.

Була представлена цікава презентація про многогранники в архітектурі України, світу та м.Краматорська «Чудовий світ многогранників».

Здобувачі освіти Владислав Чуприна(гр. ЕЗРАС-21), Лілія Іванченко (гр.ПМВ-21), Яна Костіна (гр.ПЦБ-1-22) підготували інформацію про використання геометричних фігур у картинах відомих світових художників: Пабло Пікассо, Сальвадора Далі, Леонардо да Вінчі, Казимира Малевича.

Учасники заходу подивилися фрагмент фільму «Математика і природа», де красу математики показано за допомогою закономірностей, які існують у живій і неживій природі: симетрія, золотий перетин, числа Фібоначчі (спіраль Архімеда), фрактали.

Математика — це не нудна, суха та нецікава наука. Навпаки: математика — це краса, це поезія, це гармонія!