У релокованих закладах професійної (професійно-технічної) освіти розпочалося виробниче навчання

У Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище», релокованому до с. Гримайлів Тернопільської області, з 30 жовтня розпочалося виробниче навчання в очному форматі для 43 учнів за професіями «Кухар. Кондитер» та «Лицювальник-плиточник». До організації освітнього процесу залучено 14 педагогічних працівників.

Адміністрацією закладу з м. Краматорськ до с. Гримайлів евакуйовано обладнання навчальних аудиторій, виробничих лабораторій та майстерень.

Окрім організації умов теоретичного навчання та відпрацювання професійних навичок за напрямками підготовки, для здобувачів освіти організоване харчування та облаштовані затишні кімнати у гуртожитку, обладнані кімнати відпочинку та дозвілля. У планах адміністрації закладу — облаштування спортивної зали та ще двох виробничих майстерень, в яких відбуваються практичні заняття для здобувачів професій «Електрозварник» та «Електрозварник ручного зварювання».

Наразі освітній процес у ДНЗ «Краматорське ВПТКУ» проходить у змішаному форматі. Контингент здобувачів освіти складає 466 осіб, з них 200 учнів у 2023 році прийнято на перший курс. Навчання відбувається за п’ятьма професіями: кухар, кондитер, офіціант; електрозварник ручного зварювання; електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; перукар (перукар-модельєр), візажист; маляр-штукатур, лицювальник-плиточник.

Навчання в очному форматі почалося з приємної події – учні та педагоги долучилися до обласного заходу «Українська – мова єднання незламних», у межах якого разом із усією Україною писали Радіодиктант національної єдності.

За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації