Участь Кушнір Ірини та Мітяєвої Віолетти у обласній інтерактивній вікторині з літературними читаннями «Слово, чому ти не твердая криця?» до Дня народження Лесі Українки

З метою розвитку читацького інтересу та виховання любові до літературного слова, розширення знань про творчість Лесі Українки було проведено літературні читання «Слово чому ти не твердая криця?» до Дня народження Лесі Українки серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Донецької області.

На зустрічі, присвяченій творчості Лесі Українки, взяли активну участь здобувачі освіти Краматорської, Слов’янської, Великоновосілківської, Білицької, Костянтинівської, Маріупольської, Бахмутської та Курахівської громад.

Леся Українка — жінка-борець, жінка, яка «в серці має те, що не вмирає». Вона творила самобутню історію — її історію. І зараз творчість Лесі Українки продовжує жити у нових формах, нових жанрах та стилях.

Родзинкою заходу були літературні читання, на яких кожен бажаючий демонстрував свій талант та уподобання. У заході взяли участь здобувачки освіти з викладачкою Світланою Телициною і отримали дипломи за декламацію поезій.