Участь наших педагогів в першій навчально-практичній конференції “Сучасні технології в лицюванні плиткою” за підтримки Ліги Майстрів для майстрів виробничого навчання закладів профтехосвіти

В конференції в місті Київ взяли участь 39 педагогів із 29 закладів професійної освіти з усієї України. Донецьку область представляли педагоги нашого училища Гінкул Олена Георгіївна та Коноваленко Сергій Миколайович.

Удосконалювали учасники свою майстерність під керівництвом експертів від провідних компанії Sika Ukraine і Distar LTD, щоб згодом передати свої навички здобувачам освіти.

Теоретичну частина щодо виконання підготовки та облицювання поверхонь представили фахівці компанії SIKA Ukraine. А про обробку плитки спеціальним інструментом розповіли експерти від компанії DISTAR.

У практичний модуль увійшли такі активності:

Укладання плитки на вертикальні та горизонтальні поверхні;
Підбір обладнання для свердління отворів та дотримання геометрії;
Різання керамічної та керамогранітної плитки. Тут майстер-клас для учасників проводив майстер-лицювальник з 20-річним стажем і суддя міжнародної категорії Олександр Вишинський.

Знання та вміння, які здобувають майстри виробничого навчання під час таких тренінгів, потрібні випускникам профтеху, щоб вийти на ринок праці кваліфікованими працівниками, які мають необхідні навички роботи з сучасними технологіями і матеріалами для роботи.

Проєкт “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation — Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”, ТОВ “Сіка Україна” та виконується Swisscontact Eastern Europe за підтримки Міністерства освіти і науки України.