Вічна Слава Героям Крут!

Гортаючи сторінки історії нашої Батьківщини від давнини до сьогодення, розуміємо, наскільки багатостраждальним та тернистим шляхом вона йде при збереженні своєї державності та здобутті незалежності.

В училищі була проведена низка виховних заходів, присвячених трагедії, яка відбулась 29.01.1918 року на станції Крути. Метою проведення стало формування у здобувачів освіти почуттів патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого.
Учасники вшанували героїзм студентського куреня під Крутами, який став символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Бій під Крутами мав важливе історичне значення, оскільки затримав більшовицькі загони і тим самим дозволив Урядові УНР вперше з часів скасування Гетьманщини у 1764 році добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті.

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.

Вони — студенти, курсанти, гімназисти – виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу.