Вишиваємо перемогу!

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно відзначають День вишиванки. На вулицях країни та в соціальних мережах зранку майорить розмаїття української вишивки.

У цей день усіх нас згуртувала любов і повага до історії та культури нашого народу, до традицій і духовних надбань – української вишиванки. Вишиванка уособлює вікову боротьбу українців за свою ідентичність і самобутність. І кожен хрестик, стібок, вишитий вручну, додає енергії, сил і мотивації.

Сьогодні вишиванка – це ще один привід заявити цілому світові, що українці – вільна, незалежна, нескорена, сильна нація, яка відчайдушно бореться з ворогом за свою свободу.

Бережімо нашу історію, шануймо наших Героїв і захищаймо наше сьогодення задля щасливого майбутнього наших дітей.

З Днем вишиванки! Разом ми переможемо!

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка також символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. В переддень свята наша училищна родина долучилася до челенджу «Одягни вишиванку, Україно моя!»

З нагоди Дня вишиванки здобувачки освіти закладу взяли участь у обласному патріотичному відеочеленджі здобувачів освіти «Вишивана моя Донеччина!». Авторками відеопроєкту «Дослідження історії вишиванок та їх особливості на сході України» стали Вецель Віра, Туболова Анастасія та Федотова Яна.