Вітаємо Чемпіонів КВПТКУ: Команда «Незламні серця» перемогла на обласному природоохоронному конкурсі «День Землі»

З 1 квітня по 6 травня 2024 року серце екологічного руху в області билося сильніше, адже студентські команди об’єднали свої зусилля на благо нашої планети в рамках обласного природоохоронного конкурсу «День Землі». Який було організовано і проведено Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром. Цей конкурс, організовано з метою підвищення екологічної свідомості, культури та активної участі молоді у збереженні навколишнього середовища, зібрав найкращих і найталановитіших представників молоді з різних куточків області.

Серед блискучих зірок цього заходу — команда Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища «Незламні серця». Маріанна Мирошниченко, Віолетта Мітяєва та Поліна Лапіна здобули перше місце у цьому захоплюючому змаганні! Їхній внесок у розвиток екологічної свідомості та практичні зусилля для збереження навколишнього середовища заслуговують на найвищу похвалу. Їхні зусилля, креативність та відданість отримали вищу оцінку та заслужено принесли перемогу у конкурсі.

З цього приводу, хочемо віддати щиру подяку керівнику-педагогу, Маришеву Сергію Олександровичу, за його невтомність та відданість справі. Ваша енергія та вміння надихати молодь зробили цю перемогу можливою!

Щирі привітання команді «Незламні серця» за ваші зусилля, присвячені добробуту нашої планети. Нехай ваші перемоги будуть стимулом для подальших зусиль у дбайливому ставленні до нашої чарівної планети.

Вітаємо з перемогою і сподіваємося на подальші яскраві досягнення!