Вітаємо з Міжнародним днем супу!

Суп – перша страва і важлива частина щоденного раціону харчування. Щоб ще раз підкреслити важливість цієї страви для здоров’я людини, і створене свято – Міжнародний день супу, який відзначається щороку 5 квітня.
Історія супу настільки ж давня, як і історія кулінарії. Слово «суп» походить від французького «soupe», що в перекладі – хліб, розмочений у відварі або бульйоні. Однак, суп в сьогоднішньому розумінні набув популярності п’ять століть тому. У національній кухні будь-якої країни існують рецепти цієї страви. Суп готують як влітку, так і в зимовий період. Супи допомагають насититися і відновити сили, підвищити тонус. А лікарі впевнені в корисності супів навіть під час хвороби, прописуючи хворому легкі бульйони і овочеві супи для відновлення сил. На думку медиків, супи добре впливають на систему травлення організму, стимулюючи вироблення ферментів і шлункового соку, є профілактикою серцево-судинних, шлунково-кишкових і навіть онкологічних захворювань.

У світі налічується приблизно 150 типів супів, які поділяються на більш ніж тисячу видів, при цьому кожен вид має варіанти. Здобувачі освіти та педагогічні працівники училища долучилися до фоточеленджу з нагоди свята, і приготували найрізноманітніші смачні супи!