Всеукраїнський конкурс фахової майстерності

09 квітня 2019 року на базі Маріупольського професійного ліцею сфери послуг було проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти ЗП(ПТ)О Донецької області з професії «Офіціант». Конкурс проводився згідно з планом спільної роботи департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації і Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області з метою підвищення рівня фахової майстерності та виявлення кращих за професією учнів.

Учасниками даного Конкурсу стали 5 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за даною професією. Представником від нашого навчального закладу «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» став Удут Микола.

Розпочався Конкурс урочистим відкриттям та привітальним словом представників відділу професійної освіти департаменту освіти і науки ДОДА, НМЦ ПТО у Донецькій області та в. о. директора Маріупольського ПЛСП.

Конкурс проходив у два тури:
І-й тур – теоретичний складався з виконання тестових завдань.
ІІ тур – практичний полягав у виконанні наступних завдань:
1) Складання серветок розміром 46×46.
2) Техніка наливання вина та рух з тацею.
3) Техніка попереднього сервірування столу (сніданок, обід, вечеря).
По закінченню виконання конкурсних завдань журі підрахували кількість набраних балів. Максимальна загальна кількість балів за теоретичний і практичний тури –110.
Журі визначило переможця, призерів та розподілили місця за конкурсантами.
І місце – Середа Д.О., Слов’янський багатопрофільний регіональний ЦПТО ім. П.Ф. Кривоноса
ІІ місце – Удут М.В., ДВНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище»
ІІІ місце – Шапурма Т.В., Маріупольське вище металургійне професійне училище.
IV місце – Яковлєва А.А., Маріупольський професійний ліцей сфери послуг
V місце – Решетова В.О., Торецький професійний ліцей.

Весь педагогічний колектив та учні училища вітають Миколу зі зайнятим ІІ місцем, бажають йому творчого натхнення та перемог у майбутньому.