День довкілля

В Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» відбувся урочистий захід, присвячений Українському Дню навколишнього середовища.

Його було організовано та проведено викладачами Маришевим Сергієм Олександровичем і Труновою Ольгою Василівною, з допомогою здобувачів освіти — Грицаєнко Ауріки, Лунєгової Марії, Галкіна Марка, Мітяєвої Віолетти та Копилової Ілони.

Чисте довкілля – запорука здоров’я кожного українця, і є національним пріоритетом Держави. Організатори заходу розповіли про історію свята, продекламували чудові вірші про екологію, запропонувли учасникам зіграти в цікаву тест-гру.

Окрім того було проведено цікаву і захоплюючу квізіс — вікторину, яка дозволила перевірити рівень знань учасників з питань охорони навколишнього середовища та екології. Всі активно брали участь та ділилися своїми знаннями.

Цей захід надав можливість не лише відзначити День довкілля, але й сприяв підвищенню екологічної свідомості серед учасників, акцентуючи увагу на важливості збереження природи та відповідального ставлення до навколишнього середовища. Протягом тижня педагоги та здобувачі освіти також активно долучались до фоточеленджа «Тримаємо екологічний фронт!».