День студентського самоврядування в училищі

З нагоди Дня студента сьогодні навчально-виховним процесом в училищі керували здобувачі освіти. Найрозумніші та найсміливіші спробували себе у ролі викладачів та майстрів виробничого навчання та старанно виконували їх функції.

Здобувачі освіти з відповідальністю та креативністю поставилися до такого дня, адже мали можливість спробувати себе в ролі педагогів, зрозуміти й відчути на власному досвіді, як це – бути викладачем або майстром виробничого навчання.

День студентського самоврядування відбувся на найвищому рівні – здобувачі освіти отримали чималий досвід, педагоги мали змогу перепочити і всі разом набули приємних вражень та емоцій.

Висловлюємо подяку нашим помічникам, які сьогодні протягом дня проводили онлайн-уроки: Лесик Аліні, Коновалову Антону, Мирошниченко Маріанні, Баклай Ганні, Зелінській Тетяні, Петрашевській Анжелі, Малофей Анастасії, Ларионову Марку, Івановій Ганні, Козаковій Вікторії, Пузанову Денису, Пасічному Марку, Похвалій Олександру та велике «дякую» за професійну майстерність Грицаєнко Дмитру та Федану Станіславу, які проводили виробниче навчання на місці релокації у смт. Гримайлів Тернопільської області.