День здоров’я

В Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» 14 вересня 2018 року пройшло спортивне свято – День здоров’я. Проведення цього заходу вже стало доброю традицією. Свята з нетерпінням чекають як учні училища, так і весь педагогічний колектив.

 

Директор училища – Олександр Вікторович Бондаренко та директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – Олександр Євгенович Мілентєєв привітали учнів зі святом сили, краси, гармонії та здоров’я і побажали кожному учаснику йти до своєї перемоги, як сьогодні, так і в подальшому, дорослому житті.

Учні активно брали участь у таких видах змагань як: вправи з гирею, комбінована естафета, стрибки в довжину з місця, перетягування канату, міні-футбол, згинання рук в упорі від підлоги, кільцекид, дартц тощо. Полюбляють наші учні також конкурс наметових містечок, в якому обов’язковою вимогою є представлення спортивного девізу та пісні.  Кожна навчальна група прикрасила свою територію прапорцями, різнокольоровими кульками та плакатами.

Наприкінці свята всіх учасників Дня здоров’я чекали солодкі подарунки та частування  кулішом, який приготували на багатті майбутні, але вже талановиті, кухари.