Державна кваліфікаційна атестація в групі КК-11-22

Сьогодні ми стали свідками важливої та визначної події в житті майбутніх фахівців, які успішно пройшли кваліфікаційну пробну роботу та захистили свої дипломні роботи відповідно до вимог наказу 201/469 «Про Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту».

На першому етапі здобувачі освіти продемонстрували вражаючу підготовку та високий рівень знань, вмінь і навичок, представивши свої витвори кондитерського мистецтва. Комісія ретельно розглянула підсумкові оцінки успішності, результати виконання завдань, виробничі характеристики та інші матеріали, визначаючи готовність учнів виконувати завдання відповідно до обраної професії — Кондитера 3 розряду.

Усі 25 здобувачів освіти не лише успішно пройшли кваліфікаційну пробну роботу, а й добре впоралися з написанням дипломних робіт. Це свідчить про їхню глибоку фахову підготовку та вміння застосовувати отримані знання у практичній діяльності. Цей етап атестації підтверджує, що кожен випускник володіє не лише теоретичними аспектами своєї професії, але і може успішно впроваджувати їх у реальному житті.

Згідно рішення державної кваліфікаційної комісії, всім студентам присвоєна кваліфікація «кваліфікований робітник» Кондитер 3 розряду. Ця перемога — результат трудової наполегливості, відданості та невтомної праці наших випускників та викладацького складу. Найкраще ще попереду, і ми віримо, що нові кваліфіковані фахівці будуть гідно представляти наш навчальний заклад на ринку праці.

Вітаємо групу КК-11-22 з успішним завершенням Державних кваліфікаційних іспитів та присвоєнням кваліфікації «кваліфікований робітник» Кондитер 3 розряду! Бажаємо вам великих здобутків та подальших професійних успіхів!