Екскурсія історичними місцями Тернопільщини

З 27 жовтня почалося виробниче навчання в очному форматі для здобувачів освіти чотирьох груп за професіями «Кухар; кондитер», «Маляр; штукатур; лицювальник-плиточник», «Лицювальник-плиточник» на місці релокації у смт. Гримайлів Тернопільської області. На вихідних для дітей та керівників груп була організована захоплююча екскурсія Чортківським районом у село Вікно до Музею Федоровича та до карстових озер «Вікнини», до Гострої Гори у природному заповіднику «Медобори» та до казкового містечка «Пофарбований лис» за мотивами твору Івана Франка.

Надзвичайно мальовнича природа Тернопільщини, досконалі вироби мистецтва у музеї, розповіді екскурсоводів назавжди запам’ятаються учням нашого училища. З нами до цієї захоплюючої подорожі доєдналися троє здобувачів освіти пільгових категорій ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», яким наш директор надав допомогу і кімнати для проживання на території релокації з серпня 2023 року на чолі з майстром виробничого навчання Стрельцовим С.В.

Висловлюємо подяку та низький уклін містянам за гостинність, безкоштовну організацію поїздки, цікаву екскурсію та чуйне ставлення до колективів Донеччини: Ткачову Сергію Васильовичу, учню Вікнянської гімназії Святославу Пришляку, берегині та людині з великим серцем Ющак Тетяні Богданівні, Кольку Івану Миколайовичу та Банану Михайлу Володимировичу за організацію перевезення.

Наступна екскурсія планується до Франкових гір, і ми вже чекаємо на неї з нетерпінням! Дякуємо за приємні враження і товариськість!