Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі!

18 лютого 2022 року в Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» відбувся онлайн захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Вся країна і світ здригнулися від звістки про перших загиблих протестувальників, яких пізніше назвуть «Небесною Сотнею». Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. На даний час у списку Героїв Небесної Сотні налічується 111 осіб.

Герої Небесної Сотні заплатили найвищу ціну за краще майбутнє для нашої країни — пожертвували власним життям. Ці люди не хотіли миритися з порушенням своїх прав і свобод, прагнули бути господарями на власній землі і відстоювали власну гідність та справедливість.

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі! Вони згасли як зорі!