Майстерність – запорука успіху!

14 — 16 березня 2019 року Державний навчальний заклад «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» взяв участь у Х Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та в ІХ Міжнародній виставці за кордоном “World Edu”.

На виставці було представлено майстер-клас «Кавовий блюз», який проводила майстер виробничого навчання Дєлєу Вікторія Вікторівна. Оригінальні малюнки на каві латте-арт здатні радувати не тільки погляд, а й смакові рецептори кофеманів. Учасники виставки спробували створити малюнок на каві, а потім смакували цей напій. «Яблучний фест» – під такою назвою демонструвала свій майстер-клас з кулінарного мистецтва «Карвінг» майстер виробничого навчання Сенькіна Марія Михайлівна. Ажурні візерунки на наливних червоних яблучках створювали атмосферу свята, вишуканості та гармонії. А що може бути спокусливішим за фрукти у шоколаді? Родзинкою на виставці став майстер-клас «Шоколадна спокуса», який представляла майстер виробничого навчання Слєпцова Наталія Петрівна. Відвідувачі не залишилися байдужими до «витворів мистецтва», яке вони мали змогу опанувати на майстер-класах. Всі майстри були відзначені сертифікатами за участь.

Національно-патріотичне виховання учнів училища, гурток «Бойовий Спас» представляв керівник фізичного виховання підполковник Українського реєстрового козацтва Вотчель Олег Григорович.

У особі директора училища Бондаренка Олександра Вікторовича колектив Державного навчального закладу «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» був нагороджений Дипломом за активну участь у реформуванні національної системи освіти та срібною медаллю у номінації «Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні».
Директор училища Бондаренко Олександр Вікторович був нагороджений Почесною грамотою за вагомі досягнення в реформуванні національної системи освіти.