Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності

4 квітня — Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності

Впродовж багатьох років рятувальники активно розповідали про вибухонебезпечні предмети та їх небезпеку. Демонструючи макети боєприпасів, захисний одяг піротехніків ДСНС намагались довести максимум корисної інформації та головний меседж: “НЕ ЧІПАЙ — ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!”.

Ніхто навіть у страшному сні не міг уявити, що буде війна, а після вторгнення ворога на Україну та рашистських обстрілів наших мирних міст з різної зброї на вулицях залишиться значна кількість боєприпасів, різних видів та різних калібрів, які несуть пряму загрозу людям. І зараз отримані раніше знання та дотримання особистої безпеки можуть зберегти найцінніше — людське життя.

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності. Його мета – підвищити обізнаність про загрозу, яку несуть вибухонебезпечні предмети для здоров’я та життя людей. Керівниками навчальних груп вже не вперше були проведені виховні години з питань минної безпеки, бо сьогодні вкрай необхідно сприяти поширенню інформації серед громадськості та нагадувати про те, що дотримання простих правил рятує життя.