Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Навчально-методичним центром ПТО у Донецькій області проведено ІІ (регіональний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів професійної освіти Донецької області.

Окрилені й натхненні переможці І (на рівні закладу) етапу Конкурсу зібралися в святково прибраних кабінетах ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище», Маріупольського професійного машинобудівного ліцею та Покровського професійного ліцею, щоб позмагатися в знаннях української мови. Конкурсантів вітали: директор Навчально-методичного центру ПТО у Донецькій області Едуард Гончаров, директор ДНЗ «Краматорського ВПТКУ» Олександр Бондаренко, директор Маріупольського ПМЛ Анатолій Бурлаков, т.в.о директора Покровського ПЛ Тамара Земляна.


Приємно було спостерігати за роботою учнів: тішила їхня зосередженість, активність, наполегливість. Всі завдання Конкурсу відповідали програмі, віковим особливостям учнів ЗП(ПТ)О та вимагали вдумливості, творчого підходу. Учням було запропоновано чотири теми до твору-роздуму. Скористалися кожною, жодній темі не було надано переваги.
Цікаві думки учні висловили і про цінність дружби, і про гідність людини, і про велику відповідальність кожного мешканця за сучасність та майбуття нашої Батьківщини. Також добрі знання учні продемонстрували й з інших мовних питань. Компетентне журі під головуванням завідувача кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО Тетяни Васюхно визначили по три переможці з кожного методичного об’єднання закладів П(ПТ)О області. Вони візьмуть участь в ІІІ (обласному) етапі Конкурсу спільно зі школярами. Бажаємо нашим учасниками нових звершень і досягнень.