Обласна науково-практична конференція «Біологічні дослідження та винахідництво»

Вітаємо наших талановитих науковців Мирошниченко Маріанну, Лунегову Марію та керівника Маришева Сергія Олександровича з перемогою на обласній науково-практичній конференції «Біологічні дослідження та винахідництво», яку проведено Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром.
Відзначимо талановитих молодих науковців-дослідників. Мирошниченко Маріанна Вадимівна вражає своїм науковим дослідженням та захоплюючим підходом до роботи. Вона визнана переможцем у секції «Екологія і здоров’я», завоювавши перше місце з науково-дослідною роботою на тему «Дослідження і розробка технології борошняного виробу: «Кекс з продуктами функціонального призначення (протеїн з коноплі, спіруліна, борошно з гарбуза, борошно кокосове, цукор кокосовий, олія зі льна)», спрямованою на поліпшення харчових продуктів для людей з вадами здоров’я в країнах третього світу».

Не менш вражаючою є наукова робота Лунегової Марії Олексіївни, яка здобула друге місце в секції «Винахідницькі та раціоналізаторські проекти еколого-натуралістичного напряму». З проектом ботанічного саду для відбудови Донеччини «Ковчег життя». Її винахідницький погляд на екологічні та природничі питання заслуговують на увагу та визнання.

Вітаємо наших юних науковців із їхніми вражаючими досягненнями та висловлюємо подяку їх науковому керівнику, викладачу біології і екології, хімії Маришеву Сергію Олександровичу з переможними досягненнями в розвитку молодих талантів. Наукова спільнота сподівається на подальші творчі досягнення наших вчених та їхній вклад в майбутнє нашої Батьківщини.