Онлайн-колоквіум на тему: «Використання інтернет-платформ Powtoon, Mozaik Education в навчальному процесі, інше»

24.01.2023 в Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» відбувся онлайн-колоквіум на тему: «Використання інтернет-платформ Powtoon, Mozaik Education в навчальному процесі, інше».

Педагогіка, як наука, завжди рухається в ногу з прогресом. Викладач-вчитель, в сучасному сенсі, не тільки фахівець наукової дисципліни, психології та педагогіки, а ще й генератор креативних ідей, творець сучасного навчального відеоконтенту, відеомейкер, блогер, апологет у використанні сучасних інструментів навчання.

Куратор онлайн-колоквіуму, викладач хімії, біології і екології, кулінарного профілю, Маришев Сергій Олександрович, змістовно розповів про інтернет-ресурс Powtoon, призначення якого є створення сучасного відеоконтенту.

Powtoon — це хмарне програмне рішення для створення інтерактивних анімаційних відеороликів із елементами відеоскрайбінга, презентацій, а також зображень та GIF.
Powtoon дозволяє створювати звичайні відеоролики, анімаційні ролики, ролики у форматі Whiteboard Doodling (об’єкти намальовані рукою), інфографіки. Також за допомогою інтернет-платформи Powtoon можна робити запис екрану. Великою перевагою платформи є можливість створення анімованих презентацій, при цьому будь-який відеоролик можна зберегти у форматі PowerPoint і використовувати у подальшому.

Також Сергій Олександрович поділився досвідом використання на уроках хімії, біології і екології, навчальної платформи Mozaik Education.

Платформа Mozaik Еducation використовується у всьому світі в тисячах навчальних кабінетах, на інтерактивних панелях. Цифрові книги, зошити, інтерактивні робочі аркуші, а також різноманітні ілюстрації, анімації та численні презентаційні ефекти — це все, що можна знайти у цьому програмному забезпеченні, розширює інструментарій викладачів.
Кожна тривимірна сцена в Mozaik Education ілюструє окрему тему. У 3D-сценах численні вкладки із різним змістом допомагають здобувачам освіти краще зрозуміти тему, закріпити раніше вивчений матеріал.

І на останнє, Маришев Сергій Олександрович поділився досвідом з використання елементів платформи Google в організації навчально-виховного процесу, ведення власного блогу.
Онлайн-колоквіум пройшов цікаво, продуктивно, змістовно.

Голова методичної комісії загальноосвітніх дисциплін, Лютий Олександр Олександрович, побажав подальшого професійного зростання, творчих злетів і педагогічного хисту.
Всі учасники заходу відзначили професіоналізм куратора онлайн-колоквіуму, якісне використання сучасних інструментів та створення навчального відео-контенту в роботі педагога, високий щабель професійних компетенцій та володіння комп’ютерними технологіями на гідному рівні.