Онлайн-семінар, присвячений Дню Гідності та Свободи

Які почуття викликає поняття «гідність» в кожному серці українця?
Це безмежна воля нашої нації, яка наскрізь перетинається з великими випробуваннями, які сформували міцний дух і незламність нашого народу. Ми, українці, поважаємо себе, кожен з нас має гідність і показує її у власних діях. Ми – свідомі українці, цінуємо власну гідність та свободу, ми вільні творити майбутнє.

20 листопада 2020р. в Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» відбувся онлайн семінар, присвячений Дню Гідності та Свободи в Україні.

Зі словами привітання звернулася до учасників заступник директора з НВхР Вікторія Селезньова. Вона побажала завжди бути гідними у своїй справі, наполегливо досягати успіхів, а всі свої вчинки робити з почуттям самоповаги та поваги до інших людей.

Далі у фокусі вебсемінару про гідність та свободу розповів викладач Сергій Маришев, він наголосив на таких принципах, якими повинен керуватися відповідальний громадянин своєї держави протягом всього свого життя.

Україна — це правова європейська держава, яка захищає нашу гідність і свободу. Про правовий аспект розповіла викладач Глорія Дарлінг. Вона ознайомила всіх учасників з основними Законами Держави, які стають на захист нашої гідності, а також запропонувала всім учасникам заходу розказати про гідні вчинки з їхнього власного життя. Було дуже цікаво!

Викладач Ірина Шумкова розповіла, що у реальному житті ми стикаємося з порушенням нашого права на гідність та свободу. Одна з проблем, яка стала актуальною — цькування (булінг). Особливо він поширений серед підлітків. Жодна людина не може бути об’єктом незаконного посягання на її честь і гідність. Будь-яке насильство переслідується законом. Гідність йде поряд з тими, хто бореться з корупцією та розуміє, що таке академічна порядність.

Всі учасники семінару пройнялись важливістю бути гідними для себе, для інших, для України й ніколи не зраджувати тим стягам, які, як вітрила, замайоріли перед нами. Бути гідними – це аксіома нашого життя, це наш вибір, який робить кожного з нас справжньою людиною.