Перемога наших творчих колег і здобувачів освіти у обласному фестивалі «Різдвяне диво»

Вже сьомий рік поспіль, з метою збереження і розвитку різдвяних традицій нашого регіону та України, Донецький Палац молоді «Юність» об’єднує заклади загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Донецької області на фестивалі «Різдвяне диво».

Наш творчий і креативний колектив, незважаючи на складнощі сьогодення, взяв участь у всіх можливих номінаціях, і вкотре одержав омріяні перемоги!

У вертепній драмі творчий колектив «Сузір’я» під керівництвом Трунової Ольги Василівни посів почесне ІІ місце. У конкурсі колядок та щедрівок мелодійний та чуттєвий виступ викладача Приходько Анастасії Олександрівни посів почесне ІІІ місце.

У номінаціях «Різдвяні страви» наші майстри виробничого навчання, викладачі та здобувачі освіти своїми креативними і надзвичайно смачними стравами отримали призові місця: Сенькіна Марія Михайлівна посіла І місце у номінації «Напої», Котенко Світлана Миколаївна – ІІ місце у номінації «Вареники», Кривінченко Ганна Валеріївна – ІІ місце у номінації «Страви різдвяного столу», дипломи учасників отримали десерти у виконанні Дєлєу Вікторії Вікторівни та Гайдаш Дар’ї, Федорової Ольги Миколаївни та Ларченко Римми Вікторівни, страви різдвяного столу у виконанні Скачко Ганни Петрівни, Боровець Наталії Анатоліївни і Слєпцової Наталії Петрівни.

Бажаємо всім переможцям злагоди, тільки позитивних емоцій, нових творчих здобутків та мирного життя у вільній та квітучій Україні!