Перемоги здобувачів освіти закладу Костильова Романа та Савіна Романа у Всеукраїнському екологічному хакатоні для учнівської молоді «X REALITY ECOLOGICAL HACK»

Талановиті науковці нашого закладу вже багато років є активними членами гуртка «Основи екологічного моніторингу» Донецького обласного еколого-натуралістичного центру під керівництвом Василя Дмитровича Шубчинського, і за цей час неодноразово представляли Донеччину на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Незважаючи на воєнний стан і аварійні відключення світла, керівник та учасники не полишили наукової діяльності і прагнуть покращити екологію завдяки новітнім підходам.
06-09 грудня 2022 року в онлайн-форматі було проведено фінал Всеукраїнського екологічного хакатону для учнівської молоді «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) «Інноваційні технологічні рішення для підвищення ефективності екологізації лісогосподарського виробництва України», на який було подано 39 наукових індивідуальних і командних проєктів, авторами яких став 51 учень закладів загальної середньої і позашкільної освіти. На ІІ етап Хакатону журі відібрало 26 кращих проєктів.

Наукова робота Костильова Романа, здобувача освіти V курсу, була відзначена Дипломом ІІІ ступеня і цінними подарунками.

Диплом фіналіста отримав за свою наукову працю Савін Роман, здобувач освіти V курсу.
Пишаємося Вами і бажаємо нових перемог на науковій ниві!