Поетапна кваліфікаційна атестація з професії «Кухар»

В Державному навчальному закладі «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» з 27 лютого по 6 березня 2020 року проходила Поетапна кваліфікаційна атестація, яка складалася з кваліфікаційної пробної роботи і кваліфікаційного іспиту. В групах ПОК-1-16, ПОК-2-16 учням, які успішно здали ПКА було присвоєно 4 розряд з професії «Кухар», в групі ПОК-11-19 – «Кухар» 3 розряду. До поетапної атестації були допущені всі учні, які закінчили курс теоретичного і практичного навчання та закріпили отримані в училищі знання і навички на виробничій практиці, на базових підприємствах готельно-ресторанного сервісу міста та області.
Всі здобувачі освіти продемонстрували високий рівень професійних знань та вмінь, відповідальність, творче натхнення, креативність. В представлених роботах перетиналися українські національні традиції та сучасні європейські напрямки: борщ український з пампушками, крученики по-волинські, завиванці по-закарпатські, галушки полтавські, деруни, голубці, м’ясо хрустке з банановим дрессінгом, дорадо з соусом тартар, штрудель по-віденські та інші страви і десерти.
ПКА приймала атестаційна комісія у складі представника роботодавця, адміністрації училища, викладачів спеціальних дисциплін. Крім членів комісії були присутні представники НМЦ ПТО у Донецькій області: директор Едуард Гончаров та методист Анна Опанасенко.