Проведення І етапу ХІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» 3 листопада в училищі викладачами української мови та літератури Хандогою Катериною Вікторівною та Телициною Світланою Миколаївною був проведений І етап ХІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, під час якого здобувачі освіти вшанували безмежну любов Кобзаря до рідної неньки — України, свого народу та волі. Під час урочистої частини всім присутнім нагадали історію конкурсу, особливості його проведення та побажали творчого натхнення всім учасникам — прихильникам Тарасового слова.

Захід відбувся в атмосфері пошани та любові до славетного Кобзаря. Урочисто розпочала конкурс заступник директора з навчальної роботи Каменєва Поліна Вікторівна, зачитавши наказ Міністерства освіти і науки України, та побажала всім учасникам творчого натхнення і перемоги.
16 учнів І – ІІІ курсів писали творчу роботу – твір-роздум на тему «Шевченко закликає, Україна перемагає!», в якому розкрили вагомий внесок Тараса Шевченка для Батьківщини, довели, що його слово несе незбагненну духовну силу й віру в щасливе майбутнє українського народу, який сьогодні потерпає від російської агресії. Його вірші, написані три століття тому,стали пророчими,а Великий Кобзар навіки залишиться символом української боротьби з неправдою та свавіллям.