Проведення уроку “Герої рідного краю” до Дня захисників і захисниць України

Українські захисники і захисниці стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби народу за свободу та незалежність. Їх відданістю та сміливою боротьбою захоплюється кожен українець та цілий світ.

З початком російсько-української війни у 2014 році майже чотириста тисяч українців взяли зброю до рук у лавах Збройних сил України, Національної гвардії України, правоохоронних органів і добровольчих формувань, а з початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України стало понад мільйон українців, щоб зупинити агресію російської федерації та відстояти незалежність України.

Під час проведення уроку мужності “Герої рідного краю» в училищі керівники груп обговорили зі здобувачами освіти цінності, за які боряться їх земляки — захисники і захисниці у російсько-українській війні, а саме: незалежність та територіальну цілісність, волю, соборність, гідність України та українців. Згадали імена наших хоробрих захисників – випускників училища, вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання.

Слава Україні!

Героям Слава!