Розважально-пізнавальний квест «Різдвяні традиції нашого народу» на місці релокації

12 грудня для здобувачів освіти Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища, які зараз проходять виробниче навчання на місці релокації училища в смт Гримайлів Тернопільської області, організували розважально-пізнавальний квест під назвою «Різдвяні традиції нашого народу».

Метою квесту було поглиблення знань про українську культуру, народні звичаї та традиції, насамперед пов’язані з різдвяними й новорічними святами; формування в учасників заходу почуття належності до українського народу, любові до родинних народних традицій.

Квест складався з тематичних локацій-зупинок: «Святвечір», «Вертеп», «Коляда», творчих, пошукових завдань, під час проходження яких учасники проявили кмітливість, винахідливість, творчі здібності, показали свої знання, уміння працювати в команді. Обидві команди гідно впоралися з усіма завданнями.

Захід проходив у теплій, дружній атмосфері, з жартами та веселощами. Час пролетів швидко й непомітно. Усі учасники отримали подарунки-сувеніри, заряд позитивної енергії та, найголовніше, важливі знання про особливості святкування одного з найбільших релігійних та народних свят. Адже українці здавна бережуть і шанують традиції Різдва, які в нашій країні значно відрізняються від європейських.